چرا ماتریس رباتیک

 مدیریتی کار آمد و تخصصی:

مهندس زارع تحقیقات و پروژه های فراوانی در زمینه رباتیک و آموزش آن انجام داده و سوابق ارزشمندی در امر تدریس این علم دارند. تمامی دوره ها و کلاس های ماتریس رباتیک و متد آموزشی ارائه شده تحت نظر مستقیم ایشان می باشد. 

 

مربیان مطرح:

از فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه های معتبر کشور بوده که گزینش و دوره های آموزشی تخصصی رباتیک را پشت سر گذاشته اند. بعلاوه مربیانی که با کودکان کار می کنند در کار و ایجاد ارتباط با کودکان دارای مهارت هستند.

 

 متد آموزشی:

برای اولین بار در ایران توسط تیم تحقیقاتی آموزشگاه رباتیک ماتریس طراحی شده، متدی که طی 15 سال تحقیق، بررسی و تست جزئیات بسیار به مرحله اجرا رسیده و تمامی جوانب علمی و روانشناسی در آن رعایت شده است. به گونه ای که مفاهیم فیزیک و ریاضی و مهندسی رباتیک را در قالبی کودکانه و مفرح به زبان کودکان به آنها آموزش می دهد. کودکان ابزار بازی را خودشان طراحی می کنند، می سازند، تست می کنند و با آنها مسابقه می دهند. یکی از اهداف، آموزش مفاهیم علوم و ریاضی همزمان با آموزش ساخت ربات است. انجام کارهای عملی و علمی به همراه تفریح موجب افزایش بازده آموزش و رشد خلاقیت در کودکان می شود و دانش آموزان از تجربه های رباتیک برای حل مسایل دنیای واقعی استفاده می کنند.

 

ابزار آموزشی:

ساخت شرکت MY ROBOT TIME کره جنوبی از بزرگترین تولید کنندگان بسته های آموزشی رباتیک کودکان می باشد که در 21 کشور بزرگ جهان نمایندگی داشته و ماتریس رباتیک نماینده انحصاری این شرکت در ایران می باشد.